Через ймовірність електронної торгової платформи є можливість аналізувати покупки, продажі, планувати запити та пропозиції. Отримавши доступ до робочої зони, користувач може контролювати процес завершення транзакцій, подавати заявки та дотримуватися графіка доставки. Клієнти, в свою чергу, отримують можливість розширити ринок і безкоштовно рекламувати персональні послуги.

Стандартизована процедура закупів

За підтримки електронних платформ проводиться стандартизована процедура закупів, яка була розроблена на основі світової практики і виявилася особливо ефективною. Така система допомагає передбачити допустимі помилки в процесі закупів. Для роботи на електронній платформі, акредитованій Prozorro, не потрібно мати спеціального програмного забезпечення, вам потрібен лише доступ до Інтернету.

Асоціація бірж та електронних платформ намагається підвищити популярність цієї форми ринкових відносин. Електронні платформи в Україні – відносно новий напрямок, який поступово набирає сили. Вони виникли тому, що компанії вирішили впорядкувати процедуру закупів. Експерти кажуть, що електронна комерція має великий потенціал. У найближчі роки організація закупівельної діяльності за підтримки електронних платформ стане однією з найефективніших форм.

Захист ринку за підтримки Prozorro

Члени Асоціації біржових та електронних платформ беруть участь у процесі консолідації ринку на основі тез Prozorro. Узнати, хто є учасниками ринку є можливість у статті https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky/. Бізнес-середовище планує скласти чіткі правила торгівлі банківськими активами та підвищити ефективність їх реалізації. Компанії, які займаються майном, приєднуються до Асоціації, забезпечуючи створення цілісного інформаційного поля та формуючи бачення ринку.

Добросовісні учасники торгів створюють дані, які зроблять продаж прозорими торгами за максимальними цінами. Як результат, держава ефективніше виконуватиме свої зобов’язання перед громадянами та бізнесом, а видатки бюджету за результатами банків з ринку зменшуватимуться.

Асоціація докладає всіх зусиль, щоб представити нові тези про функціонування ринку, зробити його прозорим для громадськості.