Аукціони з землі – це великий шанс викупити ділянку агронаправленності за прийнятною ринковою вартістю і започаткувати власний бізнес або його модернізувати. Для можливості участі в них потрібно тільки зареєструватися на торговому майданчику наприклад, Українській універсальній біржі і сплатити гарантійний і реєстраційний внески.

Торги по землі почалися в Україні 

Новий закон про електронні земельних торгах повністю приступить до роботи з 01 липня 2021 року. Не одне десятиліття чекали українці цього нововведення. Появляються можливості і для великих компаній з виробництва агропродукції і для просто фермерів.

Згадуючи продажу, ми маємо на увазі паї земельних ділянок. Угіддя, які належать державі поки доступні виключно для оренди, відповідно до законодавчим актом № 2195. Такі угоди будуть проходити у вигляді онлайн земельних аукціонів на Прозоро.Продажа.

Різна власність муніципального освіти і держави вже досить довгий час реалізуються на електронних аукціонах через спеціальні майданчики такі як Українська універсальна біржа. Це спосіб забезпечення чесності і економічного прибутку продажів.

За майже 5 років роботи системи Prozorro.Sale на її партнерах- майданчиках сталося 374 000 продажів з молотка, в яких зареєструвалися понад 34 000 чоловік. А що надійшли від них до бюджетів різних рівнів фінанси вже вийшли за межі показника в 39 млрд. грн.

Земельні аукціони онлайн на майданчиках системи Прозорро.Продажі

Закону № 2195 дозволяє виставлення лотів на продаж землі з молотка в режимі реального часу, тобто в системі Prozorro.Sale. Це зачіпає не тільки реалізації приватних ділянок, а й прав на оренду угідь, що перебувають на балансі держави. 272 народних депутата схвалили цю ініціативу.

За термін в майже 5 років роботи Прозорро.Продажі на її акредитованих майданчиках було проведено 374 000 аукціонів, в яких брали участь більше 34 000 чоловік. А прибуток від них в казну різних рівнів уже перетнула значення в 39 млрд. грн.

Спеціальні електронні платформи прийшли на допомогу владі в питанні ринку землі, оскільки тут процедури торгів проходять чесно і неупереджено. Система Prozorro.Sale виробляє блокування процесів з нелегальними схемами. Прозорро.Продажі працює вже понад 4,5 років. На УУБ є багато корисної інформації про земельні торги https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/